O knize

27. srpna 2010 v 12:31 | Ájí |  Miles to go


Všechny rozmanité stránky jsou tu o nás. Kdo jsme-a kým bychom mohli být, pokud budeme sledovat naše sny.

Před třemi lety byla Miley Cyrus zdánlivě neznámá. Její život ve venkovském Teneesse byl naplněný rodinou, přáteli, školou roztleskáváním a denními povinostmi se životem na farmě. A pak přišla malá show s názvem Hannah Montana.

Téměř přes noc Miley prudce vystoupala a stal se z ní televizní a zpívající fenomén. Klidné dny byly nahrazeny vyprodanými koncerty, televizními akcemi a focením pro magazíny. Ale přes to všechno zůstala Miley poblíž své rodiny a přátel a zůstala připojena ke svým jižním kořenům, které jí dělali tak silnou.

V Miles To Go Miley nabízí upřímné, humorné a často i dojemné příběhy dospívající dívky přicházející z let od soukromích chvílích se svým dědou až po cestu se svým tátou Billy Rayem a útěkem nad mocnou vládou namyšlených holek.

Miley mluví o utrpení až přes drama a rozchody a přicházení těch relativně nezraněnách z druhého konce. A teď bude diskutovat se všemi milníky nadále ponecháno na dosah svých snů a ponaučení. Toto je opravdu unikátní pohled do světa jedné z dnešních největších a nejjjasnějších hvězd a tak jak ona řeší pohled v před.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama